O firmie

Spółka Sudeckie Hotele i Schroniska PTTK Sp. z o.o. (SHiS PTTK Sp. z o.o.) z siedziba w Jeleniej Górze powołana została na czas nieokreślony aktem założycielskim z dnia 19 lutego 1993 roku w Warszawie. Rozpoczęła działalność 1 lipca 1993 roku. Wszystkie udziały w spółce należą do stowarzyszenia PTTK.
Zgodnie z zapisami statutowymi spółka zajmuje się administrowaniem, zarządzaniem nieruchomościami będącymi własnością Zarządu Głównego PTTK bądź majątkiem własnym.

W dniu 25 sierpnia 2000 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Wspólników podjęło decyzję o połączeniu spółki Sudeckie Hotele i Schroniska PTTK Sp. z o.o. ze spółkami:

  • Szkoła Górska Przewodnictwa i Narciarstwa w Karpaczu,
  • "Foto - Pam" PTTK z siedzibą we Wrocławiu.

W nowym kształcie SHiS PTTK Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w styczniu 2001 roku.

Obecnie zarządza 23 obiektami w trzech województwach: dolnośląskim i opolskim.

Ponieważ firma jest własnością stowarzyszenia PTTK, funkcjonuje realizując jednocześnie założenia statutu PTTK o działalności w zakresie kultury fizycznej, kultury, oświaty, i ochrony środowiska oraz realizowanie innych zadań mających na celu popularyzowanie aktywnych form wypoczynku.


DANE SPÓŁKI

KRS 0000130319, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydz. Gosp. KRS
NIP 611 - 000 - 27 - 53
REGON 230169904
Kapitał zakładowy: 1 383 300,00 PLN
Konto bankowe: PKO BP SA, nr 44 1020 2124 0000 8102 0149 6298

WŁADZE SPÓŁKI

Zarząd (jednoosobowy) - Grzegorz Błaszczyk
Rada Nadzorcza:
Jacek Potocki
Małgorzata Kaliszewska
Andrzej Mateusiak

Krystyn Chudoba

Marek Krzan

Marian Hawrysz

Piotr Kozyra 

 

Znajdź obiekt

Szukaj frazy
Kategoria
Park Narodowy

Najnowsze ogłoszenia

                 Zarząd Sudeckich Hoteli i Schronisk PTTK Sp. z o.o.  z siedzibą w Jeleniej Górze                                                                            przy Ul. 1- Go Maja 86              Ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości „Dom Turysty PTTK Szczawno Zdrój „. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w Szczawnie Zdroju przy Ul. T. Kościuszki 9 , składająca się z prawa wieczystego użytkowania gruntu , oznaczonego jako działka nr 617/2 o powierzchni 0.0845 ha oraz prawa...
Czytaj więcej wOgłoszenia  

Nasi partnerzy

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies